چاپ
دسته: blog
بازدید: 656
ماشین یدک کش

ماشین یدک کش ، افراد زیادی برای جا به جایی و حمل خودروی خود از یدک کش و یا خودرو بر استفاده می کنند که با توجه به میزان حساسیت فرد نسبت به خودروی خود از بین یدک کش و خودرو بر یکی را انتخاب می کند.

مهمترین تفاوت یدک کش و خودرو بر در نوع حمل خودرو به وسیله این خودرو ها می باشد. دستگاه های یدک کش دارای کاربرد و مزایای بسیار مهمی هستند که مردم کمتر از آن ها آگاهی دارند و دلیل آن عدم عمومیت آن می باشد. دستگاه های یدک کش برای جا به جایی اقلام بزرگ مانند خودرو در سایز و وزن های متفاوت می باشد یدک کش ها جز دسته تجهیزات ترافیکی و ماشین آلات راهسازی می باشد و از طریق تجهیزات آن خودرو را بکسل با خودر به مکان مورد نظر می برد.

 

هزینه یدک کش و حمل خودرو


هزینه امداد خودرو و خودرو بر به عوامل مختلفی بستگی دارد طول مسافتی که حمل خودرو انجام می شود، نوع خودرو،و.. که باید همه آن ها را در نظر داشت می توان گفت عوامل موثر بر هزینه یدک کش تهران عبارتند از :
• مسافتی که ماشین حمل خودرو طی می کند.
• نوع خودرو حمل شونده که ممکن است ماشین سواری باشد یا ماشین سنگین
• مدل ماشین که معمولا برای ماشین های مدل بالا و صفر از جرثقیل ماشین بر استفاده می شود که هزینه بالتری نسبت به یدک کش های معمولی دارد.
• و....

 

برخی از مزیت های کارت طلایی امداد خودرو


امداد سیار به مدت یک سال از جمله مزایای کارت طلایی است. در صورتی که خودرو دچار نقص فنی شده و شما در هر کجای ایران نیاز به کمک داشته باشید کافیست تنها با شماره های سراسری تماس گرفته و در زمان تقریبی 30 دقیقه منتظر امداد گران ماهر امداد خودرو باشید.
فراگیری و در دسترس بودن از دیگر ویژگی ها و مزایای کارت طلایی است که امکان بهره گیری از پوشش نمایندگی های مجاز گروه صنعتی در سراسر کشور و ارائه خدمات استاندارد را برای مشتریان فراهم کرده است. کارت طلایی خسارت قسمت های زیرین خودرو را هم پوشش می دهد . در صورتی که به بخش زیرین خودرو شما به هر دلیلی آسیب ببیند، کارت طلایی با توجه به ضوابط خسارت شما را مرتفع می کند.
همچنین به خساراتی که طی آن هزینه های تعمیر قسمت های آسیب دیده از 60 % ارزش خودرو قبل از حادثه بیشتر باشد و یا امکان بازسازی آن به تایید کارشناس این شرکت نرسد و یا اینکه مدت تعمیر بیش از حد پیش بینی شود، اطلاق می شود، در این صورت امداد خودرو ایران طبق ضوابط خود و با نظر مشتری اقدام به تعویض کلی خودرو می کند. کارت طلایی امداد خودرو ایران در حال حاضر در پنج سطح مختلف که شامل کارت طلایی سال و کارت های یک تا چهار ستاره است. عمده خدمات کارت طلایی شامل پاسخگویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیریامور مشتریان، مشاوره فنی، انجام فعالیت های امدادی به صورت شبانه روزی، حمل و جا به جایی خودرو و انتقال سرنشینان به صورت رایگان و ارائه سرویس های ادواری و نگهداری، تعمیرات در محل و طبق تعرفه های تعیین شده است. برخی خدمات نیز مانند تعویض خودرو در خسارت کلی و..طبق ضوابط موجود ارائه می شود.