فروش چراغ استوک

فروش چراغ استوک ، کسب و کار فروش لوازم یدکی می تواند یک روش عالی برای در آمد زایی می باشد.

وقتی خودرو از کار می افتد، ممکن است هنوز لوازم یدکی قابل استفاده زیادی داشته باشد. می توانید خودروهای اسقاطی را بخرید و از قطعات آن به عنوان لوازم یدکی خودروهای دیگر استفاده کنید. کالای استوک با کالای دست دوم که بسیار از آن کار کشیده است و از نفس افتاده به نام کالای استوک روانه بازار شده است، بسیار متفاوت است. باتوجه به نوسانات ارز در ایران فروش لوازم دست دوم یا استوک بسیار داغ شده است به خصوص بازار چراغ استوک و قطعات بدنه که از حساسیت ویژه ای برخوردار است. یکی از اهداف اصلی هر کسب و کار، پیدا کردن مشتریان ثابت است که همیشه سودآور هستند. انجام این کار در بازار لوازم یدکی استوک می تواند مشکل باشد چون نیاز مشتریان تداوم ندارد و خاص است. با این حال می توانید به ارائه تخفیف به مشتریان ثابت، تهیه کارت مشتریان ثابت یا پیشنهادهای خوب دیگر، کاری کنید مشتریان باز هم از شما خرید کنند.

 

لوازم استوک خودرو


تامین و تهیه لوازم یدکی اکبند و با کیفیت خودروهای لوکس وارداتی، همیشه هزینه و زمان زیادی را از صاحبان این اتومبیل ها می گیرد، همچنین به دلیل نبود نمایندگی های معتبر، تهیه لوازم یدکی اصل بسیار مشکل است. امروزه لوازم یدکی تقلبی و چینی بسیاری از برند های وارداتی در بازار لوازم یدکی استوک ماشین در ایران وجود دارد و همچنین تشخیص تفاوت ظاهری آن ها با لوازم یدکی اصل تقریبا غیر ممکن است، از طرفی به دلیل نبود ارگان قیمت گذاری برای لوازم یدکی استوک خودرو های لوکس وارداتی، معمولا لوازم یدکی و قطعات مصرفی این خودرو ها با قیمت بسیار بالایی عرضه می شوند، به همین دلیل تعداد زیادی از صاحبان خودروهای لوکس وارداتی ترجیح می دهند که از قطعات و لوازم یدکی استوک استفاده کنند، زیرا این قطعات امتحان خود را پس داده اند و مشخص است که اصل هستند یا تقلبی، البته خرید قطعات استوک یا دست دوم، نیاز به ریسک پذیری بالایی دارد، زیرا امکان دارد این قطعات یا لوازم یدکی خراب باشد و در نهایت به سیستم داخلی خودرو آسیب برساند.

 

خدمات لوازم یدکی استوک


سیستم داخلی خودروهای لوکس وارداتی، معمولا سیستم های پیچیده و بسیار حساس هستند. خودروهایی مانند مازراتی، پورشه، مرسدس بنز و بی ام و از جمله اتومبیل هایی هستند که لوازم یدکی استوک آن ها وارد می شود، تعویض قطعات سیستم های داخلی این خودرو ها با لوازم یدکی استوک کار درستی نیست زیرا به مرور می تواند به کل سیستم داخلی خودرو آسیب وارد کند. قطعاتی که استوک خریداری می شود بهتر است، لوازم ظاهری خودرو مانند چراغ استوک و یا قطعات بدنه باشد، زیرا این قطعات ارتباط مستقیم با سیستم های داخلی ندارند. یکی از انواع چراغ استوک، چراغ های مه شکن است. مدار الکتریکی چراغ های مه شکن از مدار چراغ های بزرگ جلو و چراغ های پارک استفاده می نماید. کاربرد چراغ خطر، اعلام هشدار و مشخص کردن موقعیت خودرو در محیط کم نور، فضای مه آلود و تاریکی هوا می باشد.