چرا در بعضی از مواقع گیربکس اتوماتیک گاز هرز می خورد؟

گیربکس ها در خودرو سیستمی بسیار مهم بوده و خراب بودن آن بسیار به خودرو آسیب می رساند. گیربکس های اتوماتیک بعد از گیربکس های دستی در خودرو ها استفاده شدند و مورد استقبال خوب صنعت خودرو سازی قرار گرفتند. این نوع گیربکس باعث راحتی و آسایش رانندگان شده است اما این گیربکس معایبی نیز دارند. یکی از اختلال هایی که در جعبه دنده های اتوماتیک وجود دارد، گاز هرز خوردن خودرو است. در این مقاله قصد داریم در رابطه با علل گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: چرا در بعضی از مواقع گیربکس اتوماتیک گاز هرز می خورد؟

علائم خرابی گیربکس دستی چیست؟

خرابی های گیربکس یکی از مواردی است که افراد را با مشکلات بسیاری مواجه می کند. برخی افراد با مراجعه منظم به تعمیرگاه گیربکس و انجام سرویس های دوره ای سعی می کنند تا جلوی خرابی های ناگهانی را بگیرند و با مشکلاتی نظیر ماندن در راه مواجه نشوند. این روش را می توان یکی از بهترین روش های نگهداری خودرو دانست اما گاهی اوقات ممکن است در اثر اتفاقاتی گیربکس دستی زودتر خراب شود. در این مقاله قصد داریم برخی از علائم خرابی گیربکس های دستی را بررسی و با آنها آشنا شویم.

ادامه مطلب: علائم خرابی گیربکس دستی چیست؟

وکیل طلاق توافقی در کرج

وکیل طلاق توافقی در کرج ، طلاق چیست؟ طلاق از نظر لغوی به معنای آزادی و رها شدن می باشد. طلاق از نظر قانونی نیز به معنای پایان زندگی زناشویی می باشد. طلاق فقط برای ازدواج های دائم می باشد و در ازدواج های موقت نیازی به جاری شدن خطبه ی طلاق نیست و با به پایان رسیدن مدت زمان صیغه یا بخشیدن مدت زمان باقی مانده توسط مرد پایان می یابد.

ادامه مطلب: وکیل طلاق توافقی در کرج

ترفندهای مکانیکی خودرو

ترفندهای مکانیکی خودرو ، همه روزه شاهد تولید انواع مختلف خودرو در کارخانجات اتومبیل سازی هستیم. اما آیا تمام کسانی که این خودروها را خریداری می کنند، اطلاعات کافی را در مورد مسائل فنی خودرو دارند؟ زمانی که افراد در کلاس های آموزش رانندگی شرکت می کنند، فرصت کافی وجود ندارد تا تمام اطلاعات مربوط به خودرو به آنها آموزش داده شود.

بیشتر بخوانید ترفندهای مکانیکی خودرو

خرید لوله مانیسمان رده 40

خرید لوله مانیسمان رده 40 ، لوله های بدون درز یا مانیسمان لوله هایی هستند که در آنها خط جوش وجود ندارد. این لوله ها دارای سطحی یکنواخت می باشند و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردارند.

ادامه مطلب: خرید لوله مانیسمان رده 40